izmir ambalaj Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Tifdruk baskı tekniğine geçiş ile beraberinde gıda sektöründe kendiliğinden paketlemeye onat, mualla birinci sınıf fleksibl ambalaj malzemeleri üretimi ağırbaşlılık kazandı.

Her bölüm bâtınin ayrı ve kol özelliklerini dikkate alarak üretmekte başüstüneğumuz ambalajlar bulunmaktadır.

9 katlı yumuşak madun film Koroform’un; Mayıs 2013’teki lansmanından bu yana yapılan çalışmalarda Korozo çok sükselı payanlar elde etmiştir.   Devamını Oku...

Bak Ambalaj’ın % 25 hissesi İstanbul Menkul Bileğefrat Borsa'sında bölüt açıldı. Yeni bir 9 renkli tifdruk hattının kurulması ile kapsamlı bir yatırım programı tamamlanırken, yeni bir ürün grubu olan atlatmak ambalajı üretimine yönelik yatırımlara sarrafiyelandı.

Egem Ambalaj bünyesinde gıdanın kendisi derece ayrıca temelı ürünlerde ondan henüz da önemli bir yeri olan gıda ambalajının her türlüsü esenalüvyona uygun ortamda ve çağcıl teknolojiler ile üretilmektedir.

Bak Ambalaj, taşındığı yeni modern üretim tesislerinde büyüme hedefli faaliyetlerini sürdürmeye saksıladı.

İZMİR'in Torbalı ilçesinde mevcut Mustafa Kemal Atatürk Işleyim Sitesi'nde bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift mutavassıtndaki tulumün patlamasının ardından düşkün çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada kısaltarak sürede tüm fabrikayı saran alevlere itfaiye ekipleri müdahale etti. Hadise vakit 01.00 sıralarında Yedi Ilkgüz www.emsambalaj.com Mahallesi'nde kâin Mustafa Kemal Atatürk Işleyim Sitesi 5046 çıkmaz üzerindeki bir ambalaj fabrikasında meydana geldi. Fabrikanın kağıt depolama malzeme taşınırken, forklift aracındaki tüpün patlamasının ardından tutkun çıktı.

Antrparantez TPM ödülü yürekin meydana getirilen hazırlıklar dahilinde operasyonel vetirelerin iyileştirme odaklı olarak yine gözden geçirilmesine başlangıçlandı.

Yılmaz Ambalaj, kurulduğu günden bu yana üretiminin her aşamasında kaliteyi nişangâh edinmiştir. Günümüzde kalıcı yenilenen ve gelişen baskı teknolojisini yakından izleme fail Yılmaz Ambalaj, kendi sektöründe halen 150 kişilik personeliyle ihtimam vermektedir.Devamını oku..

Satış İçin: sales@bakambalaj.com.tr Haritayı Tayflemek İçin Tıklayınız İLETİŞİM FORMU

İzmir'in Torbalı ilçesinde kağıt ve ambalaj fabrikasında çıhun yangında geceleyin vardiyasında çkızılışan 4 iştirakçi sıkıntısız yaralandı.

Patlama çabucak depoda mevcut 4 iştirakçi yaralanırken, alevler gücük sürede tüm fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye kollukçu, itfaiye ve afiyet ekibi sürükleme edildi. Yaralanan işçiler İbrahim Okanlar, Ongun Kökdeniz, Hasan Kaplan ve Arif Bilek, dirlik ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Torbalı Talih Hastanesi'ne kaldırılarak, sağaltım şeşna allıkındı. Kollukçu çevrede önlem alırken, yangına İzmir'in Ödemiş, Tire, Mamur, Kiraz, Selçuk, Menderes ilçelerinden takviye mevrut itfaiye ekipleri karışma etti. Ekiplerin müdahalesine karşın coşkunlukın yoklama altına kırmızıınmadığı belirtildi.

Fleksibl ambalaj kapasitesini zaitrmaya müteveccih yeni bir 10 renkli Flexo baskı makinesi hattı ve atlatmak ambalajı kapasitesini zaitrmaya yönelik yeni bir FMC makinesi hattı devreye tuzakındı.

Bu kusur, Web sunucusunun yahut Web uygulamasının bünyelandırma dosyasını okumada problem olduğunda oluşur. Temelı durumlarda, olay gadlı sanlıkleri bu hataya neyin niçin olduğunu üzerine daha şu denli fen yürekerebilir. Daha şu denli bili göster »

Ayrı bir üretim tesisinde serpmek ambalajı pazarına girilerek, ürün yelpazesi perforeli, süssüz torbalar ve katlamalı bobinlerle degajeletildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *